Product(en) zijn aan uw winkelwagen toegevoegd
Klik hier om uw bestelling af te ronden »
Klik hier om verder gaan »
Algemene informatie

Wanneer u op één van de onderstaande items klikt, treft u meer informatie aan met betrekking tot de HISWA te water 2015.

Organisatie >>

Organisatie
Indien u vragen betreft de HISWA te water 2015 heeft, kunt u contact opnemen met het projectteam van de HISWA te water via:
T          020 705 14 60
F          020 705 14 61
E          hiswatewater@hiswa.nl
I          www.hiswatewater.nl

Michelle Jonker, Projectmanager - m.jonker@hiswa.nl
Daniel Bentveld, Sales & Sponsoring Manager - d.bentveld@hiswa.nl
Marianne Wildenberg, Marketing & Communicatie Manager - m.wildenberg@hiswa.nl
Johanna Klijnsma, Project Assistent - j.klijnsma@hiswa.nl
Julie Morfouace, Project Assistent - j.morfouace@hiswa.nl
Denise Vork - Dadema, Grafisch Vormgever - d.vork@hiswa.nl

Locatie >>

Locatie
NDSM-werf
Werfkade 2
1033 RA Amsterdam
T  020 705 14 60

Openingstijden >>

Openingstijden
Dinsdag 1 tot en met zondag 6 september 2015
Dinsdag t/m zondag          11.00 - 19.00 uur

Opbouw- en Demontagetijden >>

Opbouwperiode
Vanaf de opbouwperiode wordt het expositieterrein 24 uur per dag bewaakt. Het Projectteam is de gehele opbouwperiode aanwezig. Mocht u vragen hebben, kunt u altijd contact met het Projectteam opnemen via telefoonnummer 020 705 14 60.

Opbouw uniforme stands in de tentaccommodatie
Vanaf vrijdag 28 augustus t/m maandag 31 augustus 2015 van 08.00 - 18.00 uur.

Opbouw stands op de kade
Vanaf vrijdag 28 augustus t/m maandag 31 augustus 2015 van 08.00 - 18.00 uur.

Opbouw ligplaatsen
Exposanten met promotenten op het water kunnen vanaf vrijdag 28 augustus 2015 08.00 uur de stand inrichten. In sommige gevallen kan hiervan worden afgeweken. De afmeertijden voor jachten worden begin augustus bekend gemaakt.

Demontageperiode
Vanaf zondag 6 september (na 19.00 uur) t/m dinsdag 8 september 2015 (tot 17.00 uur).

Internet >>

Internet
Er is een WIFI netwerk beschikbaar, voor zowel de haven als de kade.

Supermarkt & Pinautomaat >>

Supermarkt & Pinautomaat
Op het haventerrein is geen supermarkt aanwezig, wel is er naastgelegen een HEMA.
De HEMA is gevestigd aan de NDSM-straat 12, telefoonnummer: 020-4930679.
Openingstijden:
maandag t/m vrijdag     8.30 - 18.30 uur
zaterdag                      9.00 - 18.00 uur
zondag                        9.00 - 17.00 uur

In de HEMA is een pin automaat aanwezig. Tevens bevindt er zich een pinautomaat bij de pontaanlanding van de NDSM-werf, u vindt deze automaat tussen de broodjeszaak Bbrood en de bloemenzaak 24Flower.

Reclamevoorschriften >>

Reclamevoorschriften
Het is de exposanten niet toegestaan buiten of boven de ingenomen standruimte reclame, promotiemateriaal, prijscouranten, circulaires en dergelijke uit te rijken of op andere wijze reclame te maken, dan wel de aandacht voor het bedrijf, bedrijfsactiviteiten of andere producten te trekken.